Darbs vasarā

Nodarbinātības valsts aģentūras Pasākums „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”

Pasākuma mērķis: Veicināt skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi.

Pasākuma dalībnieki: Skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.
Kad pasākums tiek īstenots?

Pasākums tiek īstenots skolēnu vasaras brīvlaika mēnešos no 1. jūnija līdz 31. augustam. Skolēns pasākumā piedalās uz laiku līdz vienam vai diviem mēnešiem.

Ja vēl neesi atradis darba vietu, kur šovasar strādāt, NVA mājaslapā seko līdzi skolēniem piedāvāto brīvo darba vietu sarakstam. Kad sameklēsi piemērotu vakanci, sazinies ar darba devēju pa norādīto kontaktinformāciju un piesakies tai.

Ja neizdodas panākt vienošanos par darba uzsākšanu ar sākotnēji ieplānoto darba devēju, aicinām atkārtoti sekot brīvo darba vietu sarakstam un sazināties ar citu darba devēju.

Vairāk informācijas un pieteikšanās

Jaunieti, piesakies darbam vasarā Madonas novada uzņēmumos!

Madonas novada pašvaldība aicina novada jauniešus pieteikties darbam vasarā Madonas novada uzņēmumos! Madonas novada pašvaldība aicina novada jauniešus pieteikties darbam vasarā Madonas novada uzņēmumos

Pašvaldības īstenotais projekts “Jauniešu karjeras izvēles un amata prasmju apguve” paredz darbavietas Madonas novada jauniešiem  no 16 līdz 25 gadu vecumam. Projekta ietvaros jaunieši tiks apmācīti un nodarbināti vienu mēnesi laika periodā no 2024.gada 1.jūnija līdz 31.augustam, par darba sākuma un beigu datumiem informācija pieejama vakanču aprakstos, kā arī darba devējam un jaunietim savstarpēji vienojoties. Vienai vakancei paredzētais finansējums 700 euro.

Visas vakances pieejamas šeit : https://ej.uz/jauniesudarbs

Jauniešu pieteikšanās vakancēm notiek no  10. aprīļa līdz 7. maijam,  aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu :
https://ej.uz/jauniesapieteikums

Papildus pieteikuma veidlapai var iesniegt brīvprātīgā darba veikšanas apliecinājumu,  izglītības vai kultūras iestāžu, jauniešu centru, nevalstisko organizāciju un citu iestāžu, uzņēmumu darbinieku rekomendācijas (brīvā formā, pievienojot kā pielikumu  veidlapai). 

Kontaktinformācija neskaidrību un jautājumu gadījumā:

Inga Strazdiņa

Attīstības nodaļas Centrālās administrācijas vecākais speciālists jaunatnes un ģimenes  politikas jomā

T: 27862080

e-pasts: inga.strazdina@madona.lv

© 2023 Created with Royal Elementor Addons